- Vestigingen -

Dudok Patisserie beschikt over meerdere vestigingen waar onze producten kunnen worden gekocht, of waar u uw webshop bestelling kunt komen afhalen.

Rotterdam

Dudok patisserie

Westewagenstraat 52
3011 AT Rotterdam
T 010 413 7383
E westewagenstraat@dudokpatisserie.nl

Openingstijden:
Ma – Do: 08.00 – 18.00 uur
Vrij: 08.00 – 19.00 uur
Za: 09.00 – 18.00 uur
Zo: 10.00 – 18.00 uur

I.v.m. het coronavirus zijn wij gesloten

 

Rotterdam CS

Dudok Patisserie

Stationsplein 7b2 (reizigerspassage binnen de NS-poortjes)
3013 AJ Rotterdam
T 010 890 0550
E csrotterdam@dudokpatisserie.nl

Openingstijden:
Ma – Vr: 06.15 – 21.00 uur
Za – Zo: 08.00 – 20.30 uur

I.v.m. het coronavirus zijn wij gesloten

Den Haag

Dudok Den Haag

Hofweg 1-a
2511 AA Den Haag
T 070 8900 100
Denhaag@dudok.nl

Openingstijden:
Zo – Wo: 9.30-23.00 uur
Do – Za: 9.30-24.00 uur

I.v.m. het coronavirus zijn wij gesloten

Den Haag

Dudok Rijnstraat

Rijnstraat 10C
2515 XP DenHaag
T 070 205 1190
E rijnstraat@dudok.nl

Openingstijden:
Ma – Vrij: 7.00 -19.00u

I.v.m. het coronavirus zijn wij gesloten

Arnhem

Dudok Arnhem

Koningstraat 40
6811 DH Arnhem
T 026 351 18 72
Arnhem@dudok.nl

Openingstijden:
Ma – di: 9.00 – 22.00 uur
Wo – za: 9.00 – 23.00 uur
Zo: 10.00 – 22.00 uur

In verband met beperkte levermomenten vanuit onze bakkerij vragen wij u vriendelijk uw bestelling tijdig telefonisch of per mail te plaatsen zodat de gewenste taarten op voorraad zijn.

I.v.m. het coronavirus zijn wij gesloten

De Bakkerij

Haal uw bestelling direct op bij de bakkerij

Trondheim 7-9
2993 LE Barendrecht
T 0186 681949
E bakkerij@dudokpatisserie.nl

Horecaklanten, groothandels en zakelijke klanten kunnen ons natuurlijk ook bereiken. Mail ons via bakkerij@dudokpatisserie.nl

 

Coffee DC Zuid-As

Claude Debussylaan 273
1082 MC Amsterdam (zuidas)
en
Gustav Mahlerplein 20
1082 MA Amsterdam (zuidas)
T 020 7230339
E cateringa1@coffeedc.nl

Openingstijden:
Ma – Vr: 08.00 – 17.00 uur

I.v.m. het coronavirus is deze afhaallocatie gesloten