- Locaties -

Dudok Patisserie beschikt over meerdere eigen vestigingen en een afhaallocatie waar onze producten kunnen worden gekocht, of waar u uw webshop bestelling kunt komen afhalen.

Rotterdam

Dudok Patisserie

Westewagenstraat 52
3011 AT Rotterdam
T 010 413 7383
E westewagenstraat@dudokpatisserie.nl

Openingstijden:
Ma – Do: 8.00 – 18.00 uur
Vrij: 8.00 – 19.00 uur
Za: 9.00 – 18.00 uur
Zo: 10.00 – 18.00 uur

 

Rotterdam CS

Dudok Patisserie

Stationsplein 7b2 (reizigerspassage binnen de NS-poortjes)
3013 AJ Rotterdam
T 010 890 0550
E csrotterdam@dudokpatisserie.nl

Openingstijden:
Ma – Zo: 8:00 – 19.00 uur

Den Haag

Dudok Den Haag

Hofweg 1-a
2511 AA Den Haag
T 070 8900 100
Denhaag@dudok.nl

Openingstijden:
Ma – Za: 09.30-22.00 uur
Zo: 09.30-18:00 uur 

Den Haag

Dudok Rijnstraat

Rijnstraat 10C
2515 XP DenHaag
T 070 205 1190
E rijnstraat@dudok.nl

Openingstijden:
Ma – Vrij: 8.00 -16.00u

Arnhem

Dudok Arnhem

Koningstraat 40
6811 DH Arnhem
T 026 351 18 72
Arnhem@dudok.nl

Openingstijden:
Ma – za: 09.00 – 22.00 uur
Zo: 09.00 – 21.00 uur

In verband met beperkte levermomenten vanuit onze bakkerij vragen wij u vriendelijk uw bestelling tijdig te plaatsen zodat de gewenste taarten op voorraad zijn.

Barendrecht

Dudok Bakkerij

Trondheim 7-9
2993 LE Barendrecht
T 0186 681949
E bakkerij@dudokpatisserie.nl

U kunt uw bestelling direct bij de Bakkerij ophalen. Ook horecaklanten, groothandels en zakelijke klanten kunnen ons natuurlijk ook bereiken via bovenstaande contactgegevens.

 

Amsterdam

Afhaallocatie Coffee DC Zuid-As

Claude Debussylaan 273
1082 MC Amsterdam (zuidas)
en
Gustav Mahlerplein 20
1082 MA Amsterdam (zuidas)
T 020 7230339
E cateringa1@coffeedc.nl

Openingstijden:
Ma – Vr: 08.00 – 17.00 uur